Firma KRCENTER od ponad 15 lat zajmuje się budową basenów kąpielowych na terenie całego kraju oraz sprzedażą i montażem osprzętu basenowego.

KRCENTER dobieramy asortyment sprawdzony od pewnych producentów, taki który posłuży wiele lat, a zarazem cena pozostanie przystępna, lecz nie konkurujemy z produktami o niskich parametrach kuszących zadziwiająco niskimi cenami.

Wytrzymałość naszych basenów i osprzętu obliczona jest na wiele lat funkcjonowania.

Zadaszenia basenów

REALIZACJA ZAMÓWIENIA 
Wszystkie zamówienia
realizowane są według
indywidualnych projektów
- 3 lata gwaranacji na
konstrukcję
- 10 lat gwaranacji
na płytę poliwęglanową 

TERMIN REALIZACJI
DO 5 TYGODNI

Funkcje zadaszeń:


Przedłużenie sezonu kąpielowego.

Zadaszenia przedłużają sezon kąpielowy o kilka miesięcy - umożliwiają korzystanie z basenu od późnej wiosny do wczesnej jesieni w przypadku nie ogrzewanej wody. Przy dodatkowym ogrzewaniu wody realny sezon kąpielowy trwa 3 kwartały. Woda w zadaszonym basenie ma temperaturę wyższą średnio o 6-8 stopni.

Oszczędność energii.

Wypełnienie poliwęglanem - materiałem o dobrym współczynniku izolacyjności termicznej, zapobiega stratom ciepła ograniczając zużycie energii potrzebnej do utrzymania temperatury wody na określonym poziomie. Dodatkowo temperatura wody podwyższana jest poprzez efekt kumulacji ciepła dostarczanego przez energię słoneczną.


Komfort

Pozwala na korzystanie z basenu niezależnie od pogody i pory roku. Ogranicza do minimum ilość czasu potrzebnego do utrzymania basenu w czystości. W ciągu kilku sekund basen kryty można zamienić w basen odkryty!


Czystość

Zadaszenie chroni basen przed zanieczyszczeniami i opadami atmosferycznymi wpływając tym samym na ograniczenie zużycia chemii stosowanej do uzdatniania wody i zmniejszenie częstotliwości czyszczenia basenu.


Bezpieczeństwo

Rozłożone zadaszenie zapobiega przypadkowemu wpadnięciu do wody, zapewniając bezpieczeństwo dzieciom i zwierzętom domowym. Zamki na klucz uniemożliwiają niekontrolowane korzystanie z basenu.